
Фільтр паливний Isuzu, Blue Print ADZ92316
497,30 ₴
- В наявності
- Код: ADZ92316
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Isuzu
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADZ92316 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-09093, 26.132.00, 26-2265, 30-ECO021, 37IZ008, 3ECO021, 47471, 8-97542-540-0, 8-97542540-0, 8-98037-011-0, 8-98162-897-0, 8-98203-599-0, AFFE464, DE 3143, EF-1509, ELG5586, F136, FC1281, FC-ECO021, FE0023, FG 140 ECO, FP-715, I133U15, IF-3454 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 111 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.220 кг |
| Висота [мм] | 111 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 497,30 ₴




