
Фільтр повітряний Renault Scenic III/Megane III 2.0 09-, Blue Print ADR162205
518,17 ₴
- В наявності
- Код: ADR162205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Scenic III/Megane III 2.0 09-, Blue Print ADR162205. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162205
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162205 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (JZ0G) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE CC (EZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III Наклонная задняя часть (BZ0_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — MEGANE III купе (DZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (JZ0G, JZ1E) 140 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADR162205 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109109, 16 54 677 53R, 26-2363, 585838, 71-01527-SX, 77 01 071 327, A0463, A141389, A63491, AFAU415, AP 185/8, AR2030PM, B2R073PR, BFA2503, C 2030, CAF101012P, DAF2916, DP1110.10.0665, EAF715, ELP9291, F 026 400 386, F251201, FA1151, FA-2076, LA-579 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane, Fluence |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.196 кг |
| Ширина [мм] | 189 |
| Довжина [мм] | 204 |
| Висота [мм] | 59 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,17 ₴





