
Фільтр повітряний Hyundai Sonata/Kia Optima 2.0/2.4 09-, Blue Print ADG022134
419,02 ₴
- В наявності
- Код: ADG022134
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Sonata/Kia Optima 2.0/2.4 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG022134 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 4B0 024, 1512-4153, 20-0K-K27, 20K27, 26-2421, 28113-3S100, 28113-3S100, 71-01207-SX, A10241, A10373, A1862, A2850, A63777, A9422, AP 114/1, BFA2710, C 27 050, CA11116, DAF3540, E1129L, EAF777, EAF932, F 026 400 116, F238701, FA317z, FA-K27S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 276 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.360 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 276 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 228 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419,02 ₴






