
Колодки гальмівні (задні) Lexus NX 2.0/2.5 16V 14-, Blue Print ADT342214
1 047,55 ₴
- В наявності
- Код: ADT342214
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Lexus NX 2.0/2.5 16V 14-, Blue Print ADT342214. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342214
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342214 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — NX (_Z1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300h (AYZ10_) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 300h AWD (AYZ15) 197 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 200t AWD 238 л.с. | 2014–н.в. |
| 300 (AGZ10_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — ALPHARD / VELLFIRE (_H3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 (GGH30) 300 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.5 (GGH30W) 275 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342214 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 000 725B-SX, 000 725-SX, 025 221 5315, 04466-58021, 04466-58022, 04466-78010, 04466-78010-79, 04466-78020, 04466-78020-79, 05P2094, 1065.0, 1065.0, 116414, 13046144592N-SET-MS, 13046144592N-SET-MSP, 1636 00, 1636.00, 182241, 21636.00, 22-1041-0, 2215301 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, NX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.83 кг |
| Довжина [мм] | 121 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 43 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 047,55 ₴




