
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 90-01/ L400 94-05, Blue Print ADC44243
772,72 ₴
- В наявності
- Код: ADC44243
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 90-01/ L400 94-05, Blue Print ADC44243. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44243
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44243 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–1999 |
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–1999 |
| 2.5 TDiC (V44W, V24W) 99 л.с. | 1991–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
| 3.0 4WD 177 л.с. | 1997–2000 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 181 л.с. | 1994–1997 |
| 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 177 л.с. | 1997–1999 |
| 3.0 V6 4WD (V23W, V43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| 3.5 V6 24V (V25W, V45W) 208 л.с. | 1994–1999 |
| 3.5 V6 24V (V45W, V25W) 194 л.с. | 1997–1999 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (V2_W, V4_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (V41W, V21W, V21C) 112 л.с. | 1991–2000 |
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–2000 |
| 3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) 150 л.с. | 1990–1995 |
| 3.0 V6 24V (V23W, V23C) 181 л.с. | 1994–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC44243 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 218 4014/PD, 025 218 4014/W, 0405 02, 0405.02, 102082, 1050063, 13046059812N-SET-MS, 13046059812N-SET-MSP, 151-1656, 154.0, 154.0, 170239, 19-2162, 2184002, 22-0151-0, 223019, 2405.02, 24167z, 27MI009, 36781, 402B0693, 416 002B-SX, 416 002-SX |
| Стан | Новий |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.860 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 108 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 44 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 772,72 ₴









