
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.5-2.9 D 99- Mitsubishi Galant VI 96-04/Space Runner 2.0-2.4 i 98-13, Blue Print ADC42235
347,49 ₴
- В наявності
- Код: ADC42235
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Ranger 2.5-2.9 D 99- Mitsubishi Galant VI 96-04/Space Runner 2.0-2.4 i 98-13, Blue Print ADC42235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42235 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (ER, EQ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 D 4x4 78 л.с. | 1999–2002 |
| 2.5 TD 84 л.с. | 2002–2006 |
| 2.5 TD 4x4 109 л.с. | 1999–2006 |
| MAZDA — BOUNTY (UN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 D 4WD 78 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.5 D 4WD 84 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 109 л.с. | 1999–2006 |
| MITSUBISHI — ASPIRE VI (EA_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2A) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2A) 133 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. | 1999–2000 |
| 2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. | 2000–2004 |
| 2.5 Type S 205 л.с. | 1999–2004 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — GALANT Mk VI универсал (EA_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (EA2W) 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 (EA2W) 133 л.с. | 2000–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. | 1999–2003 |
| 2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. | 1996–2000 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. | 2000–2003 |
| MITSUBISHI — NIMBUS (N9_W, N8_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 (N83W) 109 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 GDI 133 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 147 л.с. | 2000–2004 |
| 2.4 GDI 4WD 150 л.с. | 1998–2004 |
| 2.4 GDI 4WD 147 л.с. | 2000–2004 |
| MITSUBISHI — SPACE RUNNER (N6_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 133 л.с. | 2000–2002 |
| 2.4 GDI 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.4 GDI 150 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42235 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-6603, 1 213 440, 121-04030, 121-11071, 121-12054, 1512-2711, 1667444480, 20-03-383, 20383, 25128-LF-PCS-MS, 26-0585, 3 600 772, 36MZ022, 50014149, 585546, 71-01117-SX, 8A0069, A1133, A140342, A2063, A3012, A3012, A60763, AFAI028, AP 120/1, AR16.108 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, Ranger, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.430 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,49 ₴






