
Фільтр паливний Nissan Qashqai/X-Trail 1.5/2.0dci 07-, Blue Print ADN12332
872,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12332
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan Qashqai/X-Trail 1.5/2.0dci 07-, Blue Print ADN12332. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12332
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12332 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — DUALIS (J10, JJ10) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi Привод на все колеса 150 л.с. | 2007–н.в. |
| NISSAN — MURANO (Z51) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NV200 EVALIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.5 dci 110 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — NV200 фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dci 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dci 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.5 dci 110 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — QASHQAI +2 (JJ10E) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 103 л.с. | 2008–2010 |
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2008–2013 |
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 dCi Повний 150 л.с. | 2008–2013 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 dCi FWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| SAMSUNG — QM5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12332 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-13101, 1520048, 153071760249, 1609691080, 16-14 323 0017, 16400JD50A, 16400-JD50A, 16400-JD50D, 16400-JX50A, 16400-JX51A, 16400-JX52A, 16400JY00A, 16400-JY00A, 16400-JY00C, 16400JY09D, 16400-JY09D, 180012, 21-00515-SX, 2136893, 26-0595, 30-01-122 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Murano, QM5, Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.410 кг |
| Висота [мм] | 120 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | с клапаном |
| Виготовлення фільтра | без датчика рівня води |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872,68 ₴





