
Фільтр повітряний Honda CR-V III 2.4i 06-, Blue Print ADH22278
498,30 ₴
- В наявності
- Код: ADH22278
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda CR-V III 2.4i 06-, Blue Print ADH22278. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22278
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22278 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i-Vtec 4WD 170 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH22278 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1512-2631, 17220-RZA-000, 17220-RZA-Y00, 20-04-462, 20462, 26-2378, 36HO054, 71-01102-SX, A10323, A1587, A2510, A63763, A8510, AFAI119, AP 105/7, B130308021, B24076PR, C 27 002, CA10462, DP1110.10.0464, E1415L, F256701, FA-462S, FA606z, HA-8630, HA-8630 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.372 кг |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,30 ₴




