
Фільтр повітряний Ford Transit Courier 1.0-1.6TDCi 14-, Blue Print ADM52257
287,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52257
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit Courier 1.0-1.6TDCi 14-, Blue Print ADM52257. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52257
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52257 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — B-MAX (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — ECOSPORT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 Ti-VCT 110 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 Ti 112 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — FIESTA VI (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 60 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.25 82 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 97 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 LPG 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 97 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 ST 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 ST 197 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Ti 134 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 82 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDCi 70 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — KA+ (UK, FK) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 Ti-VCT 85 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — KA+ III седан (TK, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (TK) 85 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — TOURNEO COURIER Kombi (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER Kombi (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TRANSIT COURIER фургон (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| MAZDA — 2 (DE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZ-CD 95 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM52257 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 516 725, 1 729 860, 1 739 714, 1 752 535, 1 793 585, 1 803 059, 1 810 699, 1 836 805, 121-11084, 1500012, 1512-3095, 153071760235, 1611157080, 17006-LF-PCS-MS, 1712015, 18516, 18516, 20-03-346, 20346, 2133277, 26-0730, 304 054, 36MZ037, 39218 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 197 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, B-Max, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 197 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 287,58 ₴




