
Фільтр повітряний Lexus IS II/Toyota Rav4 III/IV 2.0D/2.2D 05-, Blue Print ADT32298
452,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32298
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Lexus IS II/Toyota Rav4 III/IV 2.0D/2.2D 05-, Blue Print ADT32298. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32298
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32298 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — IS II (GSE2_, ALE2_, USE2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200d 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 220d (ALE20) 177 л.с. | 2005–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 D-4D 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 D-CAT 4WD 177 л.с. | 2006–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D4-D 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D4-D 4WD 124 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.2 D4-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 IV VAN (_A4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D4d 4WD (ALA41) 124 л.с. | 2013–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32298 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17059, 1500151, 1512-4199, 1512-4227, 153071760461, 1713980, 17801-26010, 17801-26010, 183897, 20-02-255, 20255, 2133309, 24007-LF-PCS-MS, 26-0709, 30-12 321 0032, 36TO011, 600 012, 71-01542-SX, 8A0163, A10157, A1305, A140811, A1518, A2285, A63266 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.341 кг |
| Висота [мм] | 77 |
| Довжина [мм] | 242 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452,01 ₴




