
Диск гальмівний (передній) Renault Scenic 1.9/2.0/1.9dCi 03-09 (300х24), Blue Print ADR164317
1 933,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADR164317
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Renault Scenic 1.9/2.0/1.9dCi 03-09 (300х24), Blue Print ADR164317. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR164317
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR164317 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — GRAND SCENIC II (JM0/1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2005–2009 |
| 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi (JM14) 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (JM15) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (JM14) 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (JM15) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 16V Turbo (JM0W) 163 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADR164317 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 102592, 16-15 521 0038, 16-15 521 0038/PD, 17654, 23-0829C, 24012401911-PCS-MS, 24012401911-PCS-MSP, 24012401911PR-PCS-MS, 24012401911PR-PCS-MSP, 24012401911-SET-MS, 24012401911-SET-MSP, 30697, 5010-1513, 562410CH, 60 93 0697, 60-00-0705, 60-00-0705C |
| Стан | Новий |
| Товщина | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Вага (кг) | 8.180 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 61 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 21,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 44 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 24 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933,93 ₴






