
Диск гальмівний (передній) Toyota Camry 2.2 91-96 (255x26), Blue Print ADT34377
1 216,13 ₴
- В наявності
- Код: ADT34377
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Toyota Camry 2.2 91-96 (255x26), Blue Print ADT34377. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT34377
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT34377 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 (SXV10) 136 л.с. | 1991–1996 |
| TOYOTA — CAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 (SXV10) 136 л.с. | 1992–1996 |
| TOYOTA — PICNIC (_XM1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 122 л.с. | 2001–2001 |
| 2.0 16V (SXM10_) 128 л.с. | 1996–2001 |
| 2.2 D (CMX10_) 90 л.с. | 1997–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT34377 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16552, 19-2546, 19-2546SPORT, 204547, 23-0494, 26TO004, 314547, 43512-06010, 43512-33020, 43512-33050, 5815204547, 5815314547, 60-02-291C, 6014301, 6020-4547VK-SX, 6020-4547V-SX, 60291C, 709-17073, 800-494, 8120 13149C, 82B0466, 92077600, ADC0144V |
| Стан | Новий |
| Товщина | 49 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 5.960 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 62 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 255 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 49 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 216,13 ₴





