
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai Accent III 1.4-1.6 GLS 05- (d=24mm), Blue Print ADG08071
131,86 ₴
- В наявності
- Код: ADG08071
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Hyundai Accent III 1.4-1.6 GLS 05- (d=24mm), Blue Print ADG08071. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG08071
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG08071 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT II седан (LC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2002–2005 |
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.5 CRDi GLS 110 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| KIA — RIO II (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 CRDi 88 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG08071 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 36599, 37-14 615 0002, 41585, 50443, 540299, 54812-1G100, 54812-1G100, 70913, 820 171, 90 94 1585, BSG 40-700-150, BU2725, F8-7829, SS7957K, TD4267W, WG2039044, WG2254804, SBS-4038 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.080 кг |
| Довжина [мм] | 45 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 43 |
| Ширина [мм] | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 131,86 ₴




