
Фільтр паливний Nissan Almera 2.2Di/dCi 00-06/Primera 2.2 Di/dCi 02-/Pathfinder 2.5 dCi 05-, Blue Print ADN12322
386,24 ₴
- В наявності
- Код: ADN12322
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Nissan Almera 2.2Di/dCi 00-06/Primera 2.2 Di/dCi 02-/Pathfinder 2.5 dCi 05-, Blue Print ADN12322. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12322
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12322 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ALMERA II (N16) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA II Hatchback (N16) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 110 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ALMERA TINO (V10) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 115 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — ARMADA (R51) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — CABSTAR E (TL_, VL_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 105.35, 110.35, 110.45 (TL0) 106 л.с. | 1998–2006 |
| 120.35, 120.45 (TL0) 120 л.с. | 1998–2006 |
| 125.35, 125.45 (TL0, VL0) 125 л.с. | 1998–2006 |
| 75.28 (TL0) 75 л.с. | 1998–2006 |
| 90.32, 90.28, 95.32, 95.28 (TL0) 90 л.с. | 1998–2006 |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 TD 4WD 101 л.с. | 1993–2002 |
| 2.7 TDi 4WD 125 л.с. | 1996–н.в. |
| 3.0 Di 4WD 154 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12322 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 434 439, 122-13043, 1520217, 1530-2517, 153071760636, 16403-7F400, 16403-7F401, 16403-7F40A, 16403-7F40B, 1724100, 184038, 21-00531-SX, 2136883, 26-0674, 30-01-190, 30190, 36-14 323 0004, 37NI002, 600-03117480, 77139, 940/22-KF-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Cabstar, Primera, Navara, Terrano, Pathfinder, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.540 кг |
| Висота [мм] | 150 |
| Виготовлення фільтра | з гвинтом спуску води |
| Зовнішній діаметр [мм] | 93 |
| Розмір внутрішньої різі | 3/4" - 16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,24 ₴





