
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 98-, Blue Print ADC44248
699,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADC44248
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mitsubishi Pajero 98-, Blue Print ADC44248. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC44248
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC44248 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CHALLENGER (K90) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD (K94W) 99 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 TD (K94W) 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD (K94W) 133 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 V6 (K96W) 177 л.с. | 1998–н.в. |
| MITSUBISHI — CHALLENGER II (KG_, KH_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 DI-D 4WD 178 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 4WD 220 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC44248 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 025 235 9315/W, 0750 02, 0750.02, 1050283, 13046132392N-SET-MS, 151-1432, 170625, 19-2170, 22-0484-0, 223030, 2359301, 24922z, 2750.02, 27MI019, 363916061090, 37284, 402B0656, 4605A783, 500.0, 500.0, 5000-1570, 51-05-592, 51592, 5502223030, 6132399 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 79 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.9 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.97 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 79 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Ширина [мм] | 59 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,15 ₴






