
Фільтр повітряний Fiat Sedici/Suzuki SX4 1.6 06-, Blue Print ADK82237
311,26 ₴
- В наявності
- Код: ADK82237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Sedici/Suzuki SX4 1.6 06-, Blue Print ADK82237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82237 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — SEDICI (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 4x4 107 л.с. | 2006–н.в. |
| SUZUKI — SX4 (EY, GY) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 99 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 VVT 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VVT 112 л.с. | 2010–2015 |
| 1.6 VVT 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 VVT 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 107 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VVT 4x4 120 л.с. | 2009–н.в. |
| SUZUKI — SX4 седан (GY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 107 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK82237 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-7308, 121-16100, 13780-79J00, 13780-79J00-000, 1500132, 1512-3132, 153071760246, 1638025880, 1717155, 20-08-828, 20828, 212 321 0014, 23004-LF-PCS-MS, 26-0965, 36SZ015, 38876, 70 93 8876, 71-01109-SX, 71742069, 8A0375, A10162, A1241, A141496, A2193 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.145 кг |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 227 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311,26 ₴




