
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D (DW8) 98-, Blue Print ADT32370
241,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: ADT32370
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.9D (DW8) 98-, Blue Print ADT32370. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32370
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32370 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH (U6U) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — DISPATCH Van (BS_, BT_, BY_, BZ_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 69 л.с. | 1998–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1998–2005 |
| CITROEN — XSARA купе (N0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 л.с. | 1999–2005 |
| FIAT — SCUDO Combinato (220P) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–1998 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TD Eco 90 л.с. | 1996–2006 |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (220_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| FIAT — SCUDO фургон (220L) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TD 92 л.с. | 1998–2006 |
| PEUGEOT — 206 Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2007 |
| PEUGEOT — 206 Наклонная задняя часть (2A/C) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 306 (7B, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 306 Break (7E, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2002 |
| PEUGEOT — 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–2001 |
| PEUGEOT — 306 Фургон/универсал (N_, 7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2002 |
| PEUGEOT — EXPERT Van (222) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 70 69 л.с. | 1998–н.в. |
| PEUGEOT — GRAND RAID вэн (5F) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.9 D 4x4 69 л.с. | 2004–2005 |
| PEUGEOT — PARTNER ORIGIN Combispace (G_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 2008–2013 |
| PEUGEOT — PARTNER ORIGIN Фургон (G_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 2008–2015 |
| PEUGEOT — PARTNER Van (5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 4x4 69 л.с. | 2004–н.в. |
| PEUGEOT — PARTNER c бортовой платформой/ходовая часть (5_, G_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 69 л.с. | 1999–2008 |
| TOYOTA — COROLLA (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (WZE110_) 69 л.с. | 2000–2001 |
| TOYOTA — COROLLA Compact (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (WZE110_) 69 л.с. | 2000–2002 |
| TOYOTA — COROLLA Liftback (_E11_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (WZE110_) 69 л.с. | 2000–2002 |
| TOYOTA — COROLLA Wagon (__E11_) (1) |
| Двигун |
|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32370 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1021-KF-PCS-MS, 122-17095, 1520046, 152071758698, 1532-1051, 1906.48, 1906.48, 1906.49, 1906.A9, 1906.A9, 21-00819-SX, 2136707, 214 323 0001, 26-0098, 30-ECO004, 32096, 37TO015, 3ECO004, 50013454, 71771386, 71991, 720 949, 9628890680, 97208, 9F0089 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 102 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.164 кг |
| Внутрішній діаметр ущільнювального кільця | 88 |
| Висота [мм] | 80 |
| Довжина [мм] | 102 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр ущільнювального кільця | 94 |
| Ширина [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241,48 ₴






