
Колодки гальмівні (передні) Chery A3/M11/Tiggo/Niche 1.6-2.0 08-, Blue Print ADG042148
898,76 ₴
- В наявності
- Код: ADG042148
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Chery A3/M11/Tiggo/Niche 1.6-2.0 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG042148 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1077.0, 1077.0, 11-3501080, 22-1049-0, 37580, 50-00-022, 50022, 689 004-SX, 704-25053, 822-1049-0, A11-3501080, BP3656, BS-1001, FK10196, M11-3501080, M11-3501080, PA-022AF, PF 2711, T11-3501080BA |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.550 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 132 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 55 |
| перевіркове значення | ECE R90 Not Required |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,76 ₴









