
Фільтр паливний BMW 3 (E90-E93) 06-13/X1(E84) 09-15/X3 (F25) 10-17/X4(F26) 2.0/3.0D 14-18, Blue Print ADB112302
973,97 ₴
- В наявності
- Код: ADB112302
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний BMW 3 (E90-E93) 06-13/X1(E84) 09-15/X3 (F25) 10-17/X4(F26) 2.0/3.0D 14-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112302 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.38.045, 101400, 13 32 7 823 413, 13 32 8 584 874, 1520082, 1530-3149, 153071760482, 1616215180, 172249, 1722507, 21-00761-SX, 2136779, 26-1148, 314 323 0010, 4982, 4982, 50014498, 5010Z-KF-PCS-MS, 502 059, 9F0094, A110696, AFFF092, BFF8130, CFF100701 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 263 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.298 кг |
| Довжина [мм] | 263 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973,97 ₴





