
Фільтр повітряний Nissan Juke 1.6 10-/Infiniti Qx70 5.0 13-, Blue Print ADN12282
250,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12282
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Juke 1.6 10-/Infiniti Qx70 5.0 13-, Blue Print ADN12282. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12282
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12282 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — QX70 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 50 AWD 390 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — BLUEBIRD SYLPHY / SYLPHY III (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — JUKE (F15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — SENTRA (B17) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12282 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500188, 1512-2802, 152071758388, 16546-5CA0B, 16546-JG30A, 16546-JG30A, 1714110, 183933, 20-01-196, 20196, 2133139, 2133594, 2329/1-LF-PCS-MS, 2329-LF-PCS-MS, 26-0375, 36HO023, 60196, 71-00826-SX, 8A0074, A10262, A140035, A38-0008, A60122, AN202 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 224 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke, Bluebird, QX70, Sentra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.20 кг |
| Висота [мм] | 33 |
| Довжина [мм] | 224 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 166 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,19 ₴







