
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Jeep Grand Cherokee 99-05, Blue Print ADA108042
542,59 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADA108042
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Jeep Grand Cherokee 99-05, Blue Print ADA108042. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA108042
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA108042 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — CHEROKEE (KJ) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 147 л.с. | 2001–2008 |
| 2.5 CRD 4x4 143 л.с. | 2001–2008 |
| 2.8 CRD 4x4 150 л.с. | 2002–2008 |
| 2.8 CRD 4x4 163 л.с. | 2004–2008 |
| 3.7 4x4 214 л.с. | 2001–2007 |
| 3.7 4x4 211 л.с. | 2001–2008 |
| 3.7 4x4 204 л.с. | 2003–2008 |
| JEEP — GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 163 л.с. | 2001–2005 |
| 3.1 TD 4x4 140 л.с. | 1999–2001 |
| 4.0 4x4 190 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 220 л.с. | 1999–2000 |
| 4.7 V8 4x4 223 л.с. | 1999–2005 |
| 4.7 V8 4x4 258 л.с. | 2001–2005 |
| 4.7 V8 4x4 227 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA108042 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 21224, 21726AP, 2307-0988, 251T0212, 2932, 37-28377, 43JE005, 511-10054, 511366, 52088425, 57-13993, 57330, 759158, 77-01658-SX, BU0619, CAB03023, CAS-0688, DS13-0229, GM-6179, GOJ9038, GOM-9038, J4240800, RU-9038, SS9655, T457330, TD4048W, RH15-6000 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, Grand Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.388 кг |
| Внутрішній діаметр | 13 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 71 |
| Сторона встановлення | задній міст верхній |
| Товщина (мм) | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542,59 ₴




