
Диск гальмівний (задній) VW Sharan/Seat Alhambra 96-10 (267.8x9.8)(з покриттям)(повний), Blue Print ADF124339
1 105,42 ₴
- В наявності
- Код: ADF124339
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) VW Sharan/Seat Alhambra 96-10 (267.8x9.8)(з покриттям)(повний), Blue Print ADF124339. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF124339
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF124339 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TDi 116 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2010 |
| TDI 110 л.с. | 1997–2002 |
| TDI 116 л.с. | 2000–2010 |
| TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Товщина | 46 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF124339 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1 001 094, 1 023 605, 1 044 570, 1 045 995, 1 137 985, 1 137 986, 1 526 694, 107 629, 115 523 0014, 115 523 0014/PD, 14162, 16298, 23-0404C, 24011002231-PCS-MS, 24011002231-PCS-MSP, 24011002231PR-PCS-MS, 24011002231PR-PCS-MSP, 24011002231PR-SET-MS |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.14 кг |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Зовнішній діаметр [мм] | 268 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Товщина (мм) | 46 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 10 |
| Ø фаски [мм] | 112 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105,42 ₴





