
Фільтр повітряний Mitsubishi Galant 2.3TD 80-84/Pajero 2.5TD 82-00, Mann Filter C 24 135
654,77 ₴
- В наявності
- Код: C 24 135
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Galant 2.3TD 80-84/Pajero 2.5TD 82-00, Mann Filter C 24 135. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 135
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 135 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — GALANT II (A16_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 Turbo-D (A167) 84 л.с. | 1980–1984 |
| MITSUBISHI — GALANT II Break (A16_V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 Turbo-D (A167V) 84 л.с. | 1983–1984 |
| MITSUBISHI — MONTERO (L04_G, L14_G) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD (L044G, L049G) 95 л.с. | 1989–1990 |
| MITSUBISHI — MONTERO (V3_W, V2_W, V4_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–1999 |
| 2.5 TDiC (V44W, V24W) 99 л.с. | 1991–1999 |
| 2.8 D (V46W, V26W) 140 л.с. | 1993–1999 |
| 2.8 TD (V46W) 125 л.с. | 1994–1999 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (L04_G) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 TD (L043G, L048G) 84 л.с. | 1982–1986 |
| 2.5 TD (L044G, L049G) 84 л.с. | 1986–1989 |
| 2.5 TD (L044G, L049G) 95 л.с. | 1989–1990 |
| MITSUBISHI — MONTERO Вездеход открытый (V2_W, V4_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TD 4WD (V24C, V24W) 99 л.с. | 1990–2000 |
| 2.5 TDiC (V24W, V24C) 99 л.с. | 1991–1999 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 135 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 1 987 429 109, 121-12020, 1500213, 1512-2707, 1616248180, 16999, 16999, 20-05-508, 20508, 2133858, 24135-LF-PCS-MS, 26-0906, 27.071.01, 32-12 321 0006, 36MI000, 71-01724-SX, 8A0215, A-1032, A140163, A306, A328, A328J, A60899, A899, ADC42210, AE 333/1 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 147 мм |
| Внутрішній діаметр | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 242 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Galant |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 164 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 74 |
| Висота [мм] | 147 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 152 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654,77 ₴




