Топ

Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.0-2.0EcoBoost/1.6TDCi/2.0Ecoblue/TDCi/2.5 14-, Mann Filter C 25 008/1
766,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 25 008/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Galaxy/Mondeo/S-Max 1.0-2.0EcoBoost/1.6TDCi/2.0Ecoblue/TDCi/2.5 14-, Mann Filter C 25 008/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 25 008/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 25 008/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V Наклонная задняя часть (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 165 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 203 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 240 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — MONDEO V седан (CD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 160 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 199 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — S-MAX (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 190 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue BI-Turbo 240 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBoost | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi BI-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD USA — EDGE (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi AWD | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 25 008/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101660, 1500592, 1512-4205, 153071762399, 1667448680, 18643, 18643, 25008/1-LF-PCS-MS, 26-1282, 30.665.00, 50014696, 5243 186, 585821, 60073, 71-01994-SX, 712 321 0015, 8A0679, A0665, A141800, A1799, A2575, A63580, ADF122230, AFAU530, AP 186/2 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766,32 ₴





