
Фільтр паливний Citroen C4/Peugeot 308 1.6/2.0HDI 13-, Mann Filter PU 7010 Z
1 232,09 ₴
- В наявності
- Код: PU 7010 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Citroen C4/Peugeot 308 1.6/2.0HDI 13-, Mann Filter PU 7010 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 7010 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 7010 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO c бортовой платформой/ходовая часть (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO Фургон (B9) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 4x4 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 75 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 75 4x4 75 л.с. | 2012–н.в. |
| CITROEN — C-ELYSEE (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C3 AIRCROSS II VAN (2C_, 2R_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDI 100 99 л.с. | 2019–н.в. |
| CITROEN — C3 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2015–н.в. |
| CITROEN — C4 CACTUS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2015–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 115 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2015–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| CITROEN — DS3 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 115 115 л.с. | 2013–н.в. |
| CITROEN — DS3 кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS4 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS5 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 4x4 180 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III Фургон/хетчбэк (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Ti 105 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — TOURNEO COURIER Kombi (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 7010 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-17230, 1520220, 1530-3132, 153071762482, 1643624980, 1690642080, 1870169, 2247126, 26.104.00, 304 882, 3646465, 3646465, 37TO026, 48528, 50014705, 5095, 5095, 587947, 63050, 98 013 666 80, 98 013 666 80, 9F0157, A120969, ADP152302, BFF8228 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Traveller , Expert, Focus, C5 Aircross, 208, Grandland / Grandland X, C-Elysee, 508, Proace, Crossland X / Crossland, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 64 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232,09 ₴







