
Фільтр паливний Skoda Fabia/Roomster/VW Polo 1.4/1.6TDI 05-, Mann Filter WK 823/2
1 223,09 ₴
- В наявності
- Код: WK 823/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Skoda Fabia/Roomster/VW Polo 1.4/1.6TDI 05-, Mann Filter WK 823/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 823/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 823/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — CORDOBA (6L2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2009 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2009 |
| SEAT — IBIZA IV (6L1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2002–2005 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2009 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2009 |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2008–2010 |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2008–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2010 |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — TOLEDO IV (KG3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — FABIA (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA (6Y2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2008 |
| SKODA — FABIA Combi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA Combi (6Y5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| SKODA — FABIA Praktik (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| SKODA — FABIA седан (6Y3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2007 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — FOX (5Z1, 5Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — POLO (9N_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2005–2009 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 823/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 500, 100 323 0017, 110 862, 1118703200, 1520039, 152071760804, 1530-2648, 1720152, 180010610, 21-00690-SX, 2136791, 24.437.00, 26-0440, 26340, 28.0002-4022.2, 4843, 4843, 50013969, 587510, 63815, 6Q0 127 400 F, 6Q0 127 401 F, 71982 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 109 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 109 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223,09 ₴





