Топ

Фільтр паливний Chevrolet Aveo/Kalos 1.2-1.4 i 03-, Mann Filter WK 55/2
397,02 ₴
- В наявності
- Код: WK 55/2
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Chevrolet Aveo/Kalos 1.2-1.4 i 03-, Mann Filter WK 55/2. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 55/2
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 55/2 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| 1.5 84 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2006 |
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T250, T255) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 Flexfuel 94 л.с. | 2011–2013 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
| ZAZ — VIDA Наклонная задняя часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 109 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2012–н.в. |
| ZAZ — VIDA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.5 109 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 55/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 905 976, 153071762432, 184462, 19347465, 21-00470-SX, 26-1136, 28.0002-3021.2, 29-14 323 0001, 31.850.00, 4288, 4288, 55/2-KF-PCS-MS, 587061, 62506, 96 537 170, 9F0153, A110556, ADG02331, AFFF030, B108, BFF8197, CDW13006, CFF100468, DF 3566 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 146 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 146 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397,02 ₴





