
Фільтр повітряний Audi A4/Q5 3.0TFSI/3.2FSI 08-17/A5 3.0TFSI/3.2FSI/4.2FSI 07-17, Mann Filter C 16 114/2 X
980,12 ₴
- В наявності
- Код: C 16 114/2 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4/Q5 3.0TFSI/3.2FSI 08-17/A5 3.0TFSI/3.2FSI/4.2FSI 07-17, Mann Filter C 16 114/2 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 16 114/2 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 16 114/2 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8K2, B8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2007–н.в. |
| S4 quattro 333 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2008–н.в. |
| S4 quattro 333 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 (8T3) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2007–н.в. |
| S5 quattro 354 л.с. | 2007–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2010–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 FSI 265 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 265 л.с. | 2009–н.в. |
| S5 quattro 333 л.с. | 2009–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TFSI quattro 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.2 FSI quattro 270 л.с. | 2008–н.в. |
| SQ5 TFSI quattro 354 л.с. | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 16 114/2 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108326, 109182, 112 321 0019, 112 863, 112 864, 8A1645, 8K0 133 843, A1281, ADV182209, ADV182210, AK 371/4, AR8K01, BFA2379, C 16 114 x, CA10485, E675L D157, EAF770, FA1268, FL9146, LA-1938, LVFA1456, LX 2091D, LX 2091D, WA9703, WG1216204, WG2228033 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 102 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 168 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980,12 ₴







