
Фільтр повітряний Ford Transit Connect 1.0 Ecoboost 13-/1.5 EcoBlue/TDCi/C-Max 1.0 EcoBoost 18-, Mann Filter C 24 041
721,05 ₴
- В наявності
- Код: C 24 041
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit Connect 1.0 Ecoboost 13-/1.5 EcoBlue/TDCi/C-Max 1.0 EcoBoost 18-, Mann Filter C 24 041. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 041
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 041 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 EcoBoost 125 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Kombi (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 75 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT Kombi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBlue 75 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 EcoBlue 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 EcoBoost 100 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 041 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-04052, 1500645, 153071762582, 170426, 2207 430, 26-2501, 712 321 0022, A0796, A2699, A3041, A63879, ADBP220000, AP 074/9, AR1678PM, BFA2590, CA12653, E1783L, EAF1045, EAF3752.10, ELP9617, F 026 400 675, F256301, FA-0316JM, FA-0316JM, FA-0316JM |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 161 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721,05 ₴





