
Фільтр повітряний BMW 3 (E46) 1.6-1.8ti/1.9-2.0i/Ci N40/N42/N45/N46 01-07, Mann Filter C 1882
858,28 ₴
- В наявності
- Код: C 1882
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (E46) 1.6-1.8ti/1.9-2.0i/Ci N40/N42/N45/N46 01-07, Mann Filter C 1882. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 1882
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 1882 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Compact (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 ti 115 л.с. | 2001–2005 |
| 316 ti 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 ti 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 Ci 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 318 Ci 143 л.с. | 2001–н.в. |
| 318 Ci 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 1882 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 093, 13 71 7 503 141, 1418601500, 1512-2983, 1712700, 180074410, 18533, 18533, 1882-LF-PCS-MS, 2133598, 26-0498, 27.394.00, 27035, 28.0002-0127.2, 312 321 0002, 500 934, 50013903, 60606, 71-01191-SX, 803101301, 8A0115, A 8097, A0168, A1219 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 94 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,28 ₴





