Топ

Фільтр повітряний Kia Sorento 2.4i/2.5CRDi/3.5i V6 02-06, Mann Filter C 3033
524,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 3033
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Sorento 2.4i/2.5CRDi/3.5i V6 02-06, Mann Filter C 3033. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3033
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3033 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 139 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 3.5 V6 194 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3033 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-4130, 1 987 429 180, 121-21083, 1500185, 1512-2503, 1718528, 18144, 18144, 184330, 20-K0-010, 20K10, 2441374, 26-0575, 28.0002-0328.2, 28113-3E000, 30.312.00, 3033-LF-PCS-MS, 36KI072, 585478, 71-01106-SX, 8A0263, A10043, A1218, A140740, A2178 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 297 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 297 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 236 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524,77 ₴






