
Фільтр повітряний Hyundai i20/ix20/Kia Soul/Venga 1.1-1.6 CRDi/CVVT 08-, Mann Filter C 26 014
578,89 ₴
- В наявності
- Код: C 26 014
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai i20/ix20/Kia Soul/Venga 1.1-1.6 CRDi/CVVT 08-, Mann Filter C 26 014. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 26 014
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 26 014 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i20 (PB, PBT) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 CRDi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 78 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 CRDi 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 126 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2009–н.в. |
| HYUNDAI — ix20 (JC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 78 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDI 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDI 128 л.с. | 2011–н.в. |
| KIA — SOUL (AM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 115 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 126 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 105 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2009–н.в. |
| KIA — VENGA (YN) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 CRDi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 75 78 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 CVVT 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 115 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CVVT 125 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 26 014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 121-07047, 121-21110G, 1500128, 1512-2832, 153071760438, 1613721480, 18398, 18398, 184074, 20-0K-K22, 20K22, 2133145, 26014-LF-PCS-MS, 26-0778, 28.0002-0155.2, 28113-1J000, 28113-1P000, 28113-1P000, 28113-2K000, 30.469.00, 37-12 321 0024, 585520, 60262 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, i20 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,89 ₴



