Топ

Фільтр паливний Audi A6/VW Passat 2.5TDI 97-05, Mann Filter WK 823/1
1 900,35 ₴
- В наявності
- Код: WK 823/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi A6/VW Passat 2.5TDI 97-05, Mann Filter WK 823/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 823/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 823/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A8 (4D2, 4D8) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2002 |
| 3.3 TDI quattro 224 л.с. | 2000–2002 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 823/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 450 509, 057 127 401 A, 057 127 435 D, 059 127 401 E, 059 127 401 F, 059 127 401C, 07.38.026, 109 048, 1118702300, 114 323 0000, 1520085, 152071760794, 1530-1042, 1720150, 180014010, 21-00495-SX, 2136897, 24.424.00, 26-0141, 28.0002-4038.2, 36223 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 168 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 12 |
| Випускн.-Ø [мм] | 12 |
| Висота [мм] | 168 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900,35 ₴




