Топ

Фільтр паливний MB R-class (W251)/Mitsubishi Colt VI 1.5D/3.5 04-14, Mann Filter WK 820
1 070,45 ₴
- Готово до відправки
- Код: WK 820
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB R-class (W251)/Mitsubishi Colt VI 1.5D/3.5 04-14, Mann Filter WK 820. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 820
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 820 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — COLT VI (Z3_A, Z2_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 DI-D 68 л.с. | 2004–2012 |
| 1.5 DI-D 95 л.с. | 2004–2012 |
| SMART — FORFOUR (454) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 CDI (454.000) 68 л.с. | 2004–2006 |
| 1.5 CDI (454.001) 95 л.с. | 2004–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 820 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 014 323 0001, 02.38.044, 0399-8505, 1 457 434 437, 122-12096, 1318700900, 1520022, 1520205, 152071760802, 153071762627, 1721200, 180060810, 21-00483-SX, 24.436.00, 26-0738, 28.0002-4012.2, 30-M0-002, 30M02, 34178, 37CH001, 4.66665, 4328, 4328 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 100 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070,45 ₴





