
Фільтр повітряний BMW X3 (E83) 1.8d/2.0d/3.0d/sd N47/M57 05-10, Mann Filter C 68 001
1 484,19 ₴
- В наявності
- Код: C 68 001
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X3 (E83) 1.8d/2.0d/3.0d/sd N47/M57 05-10, Mann Filter C 68 001. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 68 001
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 68 001 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X3 (E83) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 18 d 143 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 163 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 20 d 177 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 68 001 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101443, 13 71 3 428 558, 1500550, 1612865780, 1712545, 18478, 18478, 2441386, 26-0978, 28.0002-0320.2, 30.395.00, 312 321 0023, 50014472, 501 665, 585313, 60608, 68001-LF-PCS-MS, 71-01180-SX, 8A0374, A0565, A141659, A1492, A2423, A63523, ADB112245 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 676 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 676 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 134 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 484,19 ₴





