
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/C3/C4/C5/Opel Combo/Peugeot 2008-5008/208-408/Partner/Fiat 1.2 14-, Mann Filter C 36 007 KIT
866,30 ₴
- В наявності
- Код: C 36 007 KIT
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/C3/C4/C5/Opel Combo/Peugeot 2008-5008/208-408/Partner/Fiat 1.2 14-, Mann Filter C 36 007 KIT. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 36 007 KIT
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 36 007 KIT (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 110 | 2016–н.в. |
| CITROEN — C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 110 (2RHNZB, 2RHNZW, 2RHNPX, 2RHNPJ) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 (2RHNYH) 131 л.с. | 2017–н.в. |
| CITROEN — C3 II (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C3 III (SX) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2015–н.в. |
| CITROEN — C4 CACTUS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2017–н.в. |
| CITROEN — C4 Grand Picasso II (DA_, DE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C4 II (B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — C4 Picasso II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS3 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS3 кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi 110 110 л.с. | 2014–н.в. |
| CITROEN — DS4 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 131 л.с. | 2014–н.в. |
| DS — DS 3 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 | 2015–н.в. |
| 1.2 VTi 110 | 2015–н.в. |
| DS — DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 PureTech 155 156 л.с. | 2018–н.в. |
| DS — DS 3 кабрио (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 130 | 2015–н.в. |
| 1.2 VTi 110 | 2015–н.в. |
| DS — DS 4 / DS 4 CROSSBACK (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 VTi | 2015–н.в. |
| OPEL — CORSA F (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (68) 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 (68) 131 л.с. | 2019–н.в. |
| OPEL — CROSSLAND X (P17) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 110 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — GRANDLAND X (A18) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 110 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — GRANDLAND X Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (75) 131 л.с. | 2018–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 I (CU_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.2 THP 130 130 л.с. | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — 2008 II (U_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, UR 155 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 208 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 л.с. | 2013–н.в. |
| PEUGEOT — 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 PureTech 100 101 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.2 PureTech 130 131 л.с. | 2019–н.в. |
| PEUGEOT — 3008 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 36 007 KIT |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17232, 1500599, 1512-4315, 153071762401, 1638028080, 18706, 18706, 243094010, 26-2414, 28.0002-0468.2, 30.718.00, 36007-LF-SET-MS, 3639109, 3639109, 36TO082, 40-12 321 0003, 48518, 585481, 60699, 723 675, 8A0854, 96 783 359 80, 98 055 520 80 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 351 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 5008, 3008, Corsa, Grandland X, 308, Crossland X / Crossland, 208, Grandland / Grandland X, DS4, Berlingo, C3, 2008, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 351 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковим фільтром для вентиляції картера |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,30 ₴







