
Фільтр повітряний Renault Koleos 2.0dCi 08-, Mann Filter C 24 104
762,53 ₴
- В наявності
- Код: C 24 104
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Koleos 2.0dCi 08-, Mann Filter C 24 104. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 104
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 104 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 104 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1512-2625, 16 54 632 05R, 170198, A38-0402, ADN12256, AP 185/10, AR10654PMS, F 026 400 738, FA2338, FA2387, J1321063, MD-3092, WA9982, WG1019108, WG1216146, WG1747508, WG1792261, WG2221573, WG2228640, F 026 400 738, ADN12256 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 235 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | для запорошених умов |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина 1 [мм] | 135 |
| Ширина [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762,53 ₴





