Топ

Фільтр повітряний Nissan Navara/Pathfinder 2.5dCi/3.0dCi 05-, Mann Filter C 28 145
702,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 28 145
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Navara/Pathfinder 2.5dCi/3.0dCi 05-, Mann Filter C 28 145. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 145
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 145 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 163 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 145 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-4601, 121-13048, 13.48000, 1500585, 1512-2651, 1638025280, 16546-EB300, 1714185, 1714185, 2133602, 26-0994, 28.0002-0035.2, 28145-LF-PCS-MS, 30.155.00, 31151, 36-12 321 0013, 36NI012, 585057, 585286, 60338, 701 531, 70862, 71-01077-SX, 8A0133 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702,38 ₴





