Топ

Фільтр паливний VW Touareg/Porsche 3.0-4.2D 10-, Mann Filter PU 8007
2 176,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 8007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Touareg/Porsche 3.0-4.2D 10-, Mann Filter PU 8007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 8007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 8007 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — CAYENNE (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — TOUAREG (7P5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 8007 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 323 0020, 101319, 1118707000, 114 424, 1520175, 1530-3150, 1643627080, 1728205, 180009910, 21-00809-SX, 26.025.00, 26-1571, 28.0002-4080.2, 30-ECO085, 3ECO085, 4984, 4984, 50014539, 587938, 7P6 127 177, 7P6 127 177 A, 8007-KF-PCS-MS, 958.110.134.00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 124 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 124 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 94 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 176,58 ₴





