
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza/Legace/Outback 1.6/2.0/2.5i 94-09, Mann Filter C 3747
760 ₴
- В наявності
- Код: C 3747
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza/Legace/Outback 1.6/2.0/2.5i 94-09, Mann Filter C 3747. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 3747
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 3747 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 122 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 125 л.с. | 1998–2002 |
| SUBARU — FORESTER (SG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 X 158 л.с. | 2005–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GC) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 i AWD 95 л.с. | 1998–2000 |
| 2.0 i AWD 125 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GD, GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 95 л.с. | 2001–2006 |
| 1.6 AWD 95 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 i AWD 125 л.с. | 2000–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GD, GG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 AWD 95 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 AWD 125 л.с. | 2000–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.6 i AWD 95 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 i AWD 103 л.с. | 1992–2000 |
| 2.0 i 16V AWD 125 л.с. | 1998–2000 |
| SUBARU — LEGACY II (BD, BG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.5 i 4WD 150 л.с. | 1996–1999 |
| SUBARU — LEGACY II универсал (BD, BG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1994–1998 |
| 2.5 i 4WD 150 л.с. | 1996–1998 |
| SUBARU — LEGACY III (BE, BH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 125 л.с. | 1999–2003 |
| 2.5 156 л.с. | 1998–2003 |
| SUBARU — LEGACY III универсал (BE, BH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 125 л.с. | 1998–2003 |
| 2.5 AWD 156 л.с. | 1998–2003 |
| SUBARU — LEGACY OUTBACK (BG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 150 л.с. | 1996–1999 |
| SUBARU — LIBERTY OUTBACK (BE, BH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 156 л.с. | 2000–2003 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 3747 |
| Виробник | Mann Filter |
| Кросс-номери | 121-15032, 1512-1035, 16066, 16066, 16546-AA070, 16546-AA07A, 184445, 20-07-796, 20796, 26-1008, 34-12 321 0001, 3747-LF-PCS-MS, 585302, 60543, 71-01144-SX, 8A0129, A1370, A140308, A-1850, A38-0400, A63292, A923, A923J, ADS72211, AFAU287, AP 121/2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 371 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, Legacy, Outback |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 371 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴



