Топ

Фільтр паливний MB C-class (W202)/M-class (W163) 2.1D-3.2 97-05 OM611/612/613, Mann Filter PU 839 X
455,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: PU 839 X
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний MB C-class (W202)/M-class (W163) 2.1D-3.2 97-05 OM611/612/613, Mann Filter PU 839 X. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 839 X
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 839 X (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W202) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (202.134) 102 л.с. | 1998–2000 |
| C 220 CDI (202.133) 125 л.с. | 1997–2000 |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS Break (S202) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 T CDI (202.194) 102 л.с. | 1998–2001 |
| C 220 T CDI (202.193) 125 л.с. | 1997–2001 |
| MERCEDES-BENZ — CLK (C209) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 270 CDI (209.316) 170 л.с. | 2002–2009 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W210) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (210.007) 102 л.с. | 1998–2002 |
| E 200 CDI (210.007) 116 л.с. | 1999–2002 |
| E 220 CDI (210.006) 125 л.с. | 1998–1999 |
| E 220 CDI (210.006) 143 л.с. | 1999–2002 |
| E 270 CDI (210.016) 170 л.с. | 1999–2002 |
| E 320 CDI (210.026) 197 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS Break (S210) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 220 T CDI (210.206) 125 л.с. | 1998–1999 |
| E 220 T CDI (210.206) 143 л.с. | 1999–2003 |
| E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. | 1999–2003 |
| E 320 T CDI (210.226) 197 л.с. | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (210.616) 170 л.с. | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ — M-CLASS (W163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. | 1999–2005 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 320 CDI (220.026, 220.126) 197 л.с. | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 839 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 014 034 0000, 02.38.047, 1 457 431 704, 1520102, 152071760864, 1530-2692, 1721150, 180062410, 21-00070-SX, 2136727, 26.006.00, 26-0298, 26820, 28.0002-4058.2, 30-ECO002, 3ECO002, 401 029, 4300, 4300, 50013580, 587922, 611 090 00 51, 611 090 06 52 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 18.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 26 |
| Висота [мм] | 90 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,81 ₴






