
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 1.2 1.2-1.6/1.3D 11-/Ravon R4 15 16-, Mann Filter C 24 028
559,03 ₴
- В наявності
- Код: C 24 028
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Chevrolet Aveo 1.2 1.2-1.6/1.3D 11-/Ravon R4 15 16-, Mann Filter C 24 028. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 24 028
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 24 028 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T300) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 LPG 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.3 D 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 D 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — AVEO седан (T300) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.2 86 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 D 75 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 D 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — COBALT (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 105 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-20082, 1500507, 1512-4151, 1667450280, 1711742, 184360, 19347472, 20-0W-W14, 20W14, 24028-LF-PCS-MS, 26-1001, 28.0002-0413.2, 29-12 321 0014, 30.569.00, 585468, 60483, 71-01090-SX, 8A0474, 96950990, 96950990, A10271, A141786, A1579, A2503, A52001 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cobalt, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 167 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,03 ₴





