
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi/2.4CVVT 12-/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 12-, Mann Filter C 29 019
690,15 ₴
- В наявності
- Код: C 29 019
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.0-2.2CRDi/2.4CVVT 12-/Kia Sorento 2.0-2.2CRDi 12-, Mann Filter C 29 019. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 29 019
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 29 019 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — GRAND SANTA FÉ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi Привод на все колеса | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi Привод на все колеса 197 л.с. | 2013–н.в. |
| HYUNDAI — SANTA FE III (DM) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2012–н.в. |
| KIA — SORENTO II (XM) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 CRDi 197 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 29 019 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-07078, 1512-3145, 1667454180, 184368, 18636, 18636, 19372655, 20-0H-H28, 20H28, 2441420, 26-2391, 28.0002-0505.2, 28113 2W300, 28113-2W300, 30.A20.00, 50014743, 585831, 71-01937-SX, 8A0670, A10308, A11003, A142098, A1584, A2507, A63654, ADG022138 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 294 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 197 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690,15 ₴







