
Фільтр паливний Skoda Fabia/Rapid/Roomster/ VW Fox/Polo 1.2-1.4 TDI 09-, Mann Filter WK 8029/1
1 266,33 ₴
- В наявності
- Код: WK 8029/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Skoda Fabia/Rapid/Roomster/ VW Fox/Polo 1.2-1.4 TDI 09-, Mann Filter WK 8029/1. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WK 8029/1
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WK 8029/1 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A1 Sportback (8XA, 8XK) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 115 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| SEAT — IBIZA V (6J5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| SEAT — IBIZA V ST (6J8) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| SEAT — TOLEDO IV (KG3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| SKODA — FABIA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA (NJ3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — FABIA Combi (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — FABIA III универсал (NJ5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — RAPID (NH3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — POLO (6R, 6C) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 TDI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 75 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 TDI 105 л.с. | 2014–н.в. |
| VW — XL1 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 TDI E-Hybrid 48 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 8029/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 323 0025, 113 875, 122-50050, 1520074, 1530-3152, 153071760748, 1643625680, 24.106.00, 2441352, 26-1247, 28.0002-4206.2, 48547, 4975, 4975, 50014499, 587086, 63818, 6C0 127 400, 6R0 127 400 C, 8029/1-KF-PCS-MS, 9F0259, A120920, ADV182336, B10476 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 109 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | XL1, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 109 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 266,33 ₴





