
Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8-2.4 16V/2.0CRD/Jeep Compass 2.4 16V/2.0CRD 06-/Patriot 07-17, Mann Filter C 33 007
861,48 ₴
- В наявності
- Код: C 33 007
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Dodge Caliber 1.8-2.4 16V/2.0CRD/Jeep Compass 2.4 16V/2.0CRD 06-/Patriot 07-17, Mann Filter C 33 007. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 33 007
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 33 007 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — CALIBER (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 150 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 172 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 AWD 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRD 4x4 140 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 33 007 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04891694AA, 04891695AA, 121-10070, 1500357, 1512-4137, 1667453680, 1718538, 18347, 18347, 20-00-001, 20001, 26-1382, 28.0002-0582.2, 30.592.00, 33007-LF-PCS-MS, 44-12 321 0004, 4891694AA, 4891695AA, 585925, 71-01920-SX, 8A0490, A0314, A10196, A1310 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 328 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 328 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861,48 ₴





