
Фільтр паливний Iveco Daily VI 2.3/3.0D 14-, Mann Filter PU 7017 Z
1 490,54 ₴
- В наявності
- Код: PU 7017 Z
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Iveco Daily VI 2.3/3.0D 14-, Mann Filter PU 7017 Z. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
PU 7017 Z
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
PU 7017 Z (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| IVECO — DAILY CITYS автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 | 2014–н.в. |
| IVECO — DAILY c бортовой платформой/ходовая часть (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 33S12, 35S12, 35C12 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S14, 35S14, 35C14 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S16, 35S16, 35C16 156 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15, 72C15 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18, 72C18 179 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S18, 55S18 4x4 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 205 л.с. | 2014–н.в. |
| IVECO — DAILY фургон/универсал (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 33S12, 35S12, 35C12 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S14, 35S14, 35C14 136 л.с. | 2016–н.в. |
| 33S16, 35S16, 35C16 156 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 65C15, 70C15 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 65C18, 70C18 180 л.с. | 2016–н.в. |
| 35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 65C21, 70C21 205 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 7017 Z |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 108141, 1520240, 153071762657, 26.080.01, 5802050393, 7.24074, 9F0463, ADL142316, BFF8252, D21544, E480KP D430, ELG5497, F 026 402 256, F080, F325301, FE0365, FF42147, FN1544, GS2094E, KX 564D, KX 564D, LFDE278, LFDE278, MD-3051, MFE 1752 MB, MG3637 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 200 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 14 |
| Висота [мм] | 200 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з прокладкою |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490,54 ₴







