
Фільтр повітряний Suzuki Vitara 1.6 15-/SX4/S-Cross 1.6 13-, Mann Filter C 28 200
473,69 ₴
- В наявності
- Код: C 28 200
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Vitara 1.6 15-/SX4/S-Cross 1.6 13-, Mann Filter C 28 200. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 28 200
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 28 200 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 117 л.с. | 2013–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 AllGrip (APK 416) 117 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 28 200 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 13780-61M00, 13780-61M00-000, 1512-4192, 153071762395, 183978, 26-1328, 28200-LF-PCS-MS, 30.A49.00, 33-12 321 0018, 71-01588-SX, 8A0756, A10279, A1845, A2667, ADK82246, AFAU288, AP 173/4, AR13780PM, BFA2595, CA12445, DAF3196/1, DP1110.10.0777, E147319 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 28 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473,69 ₴





