
Фільтр повітряний Citroen Jumper 2.0BlueHDi/2.2HDi/3.0HDi/Fiat Ducato 2.0-3.0JTD 06-/Opel 2.2D 21-, Mann Filter C 17 237
1 322,64 ₴
- В наявності
- Код: C 17 237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen Jumper 2.0BlueHDi/2.2HDi/3.0HDi/Fiat Ducato 2.0-3.0JTD 06-/Opel 2.2D 21-, Mann Filter C 17 237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 17 237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 17 237 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — JUMPER автобус (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BlueHDi 110 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 130 | 2015–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 160 | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 100 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 110 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 HDi 120 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 130 130 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO автобус (250) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D 177 л.с. | 2019–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — DUCATO фургон (250) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 100 Multijet 2,2 D 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 111 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 Multijet 2,3 D 113 л.с. | 2011–н.в. |
| 115 Multijet 2,0 D 116 л.с. | 2011–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 120 л.с. | 2006–н.в. |
| 120 Multijet 2,3 D 4x4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 131 л.с. | 2007–н.в. |
| 130 Multijet 2,3 D 4x4 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 140 Multijet 2,3 D 140 л.с. | 2019–н.в. |
| 140 Natural Power 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 148 л.с. | 2011–н.в. |
| 150 Multijet 2,3 D 4x4 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 150 Multijet 3,0 D 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 160 Multijet 2,3 D 160 л.с. | 2019–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 156 л.с. | 2006–н.в. |
| 160 Multijet 3,0 D 158 л.с. | 2006–н.в. |
| 180 Multijet 2,3 D | 2015–н.в. |
| 3.0 D Multijet 177 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 237 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 096.5437, 119047, 12.22001, 121-08030, 1349042080, 1359643080, 1399864080, 1444 QT, 1444 QV, 1444 SQ, 1444 SQ, 1500009, 1512-2660, 153071760193, 16 111 582 80, 1606402680, 1606402680, 1611158280, 1611158280, 1716080, 17237-LF-PCS-MS, 180034410, 18525 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 303 мм |
| Внутрішній діаметр | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 169 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 303 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322,64 ₴






