
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.2TCe/1.5dCi/1.6 8V 08-/MB Citan 1.5CDI OM607/OM608/1.2 M200 12-, Mann Filter C 2510/1
695,25 ₴
- В наявності
- Код: C 2510/1
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.2TCe/1.5dCi/1.6 8V 08-/MB Citan 1.5CDI OM607/OM608/1.2 M200 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 2510/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 02.14.134, 1 457 433 090, 107277, 121-29080, 1500267, 1512-0209, 1512-4302, 152071758643, 153071762398, 16 54 628 62R, 16 54 690 29R, 16093, 16093, 16-12 321 0021, 1612866980, 1715280, 180020510, 18621, 18621, 2133189, 2510/1-LF-PCS-MS, 26-0366, 26-0912 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695,25 ₴





