Топ

Фільтр повітряний MB Vito (W447) 1.6-1.8CDI OM622/2.2CDI OM651/2.0 M274 14-, Mann Filter C 42 002
583,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: C 42 002
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W447) 1.6-1.8CDI OM622/2.2CDI OM651/2.0 M274 14-, Mann Filter C 42 002. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
C 42 002
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
C 42 002 (MANN)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (W447) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 200 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| V 200 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 220 CDI (447.815, 447.811, 447.813) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| V 220 CDI / d 4-matic | 2015–н.в. |
| V 250 BlueTEC (447.815, 447.811, 447.813) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| V 250 BlueTEC 4-matic 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Dualiner (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 (447.605) | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 (447.705) | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO Tourer (W447) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO фургон (W447) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 88 л.с. | 2014–н.в. |
| 110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 102 л.с. | 2019–н.в. |
| 111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 114 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2019–н.в. |
| 114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 114 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 116 CDI 4x4 | 2015–н.в. |
| 119 BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) 190 л.с. | 2014–н.в. |
| 119 BlueTEC 4x4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 42 002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0027, 02.14.203, 1512-4183, 153071762391, 1667447280, 18703, 18703, 207.321, 26-1387, 2717941, 30.A67.00, 409 352, 49660, 50014979, 60046, 651 090 00 51, 71-02003-SX, 8A0647, 91148, A 651 090 00 51, A0654, A142118, A1793, A2570, A63749 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 416 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 30 |
| Довжина [мм] | 416 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583,46 ₴





